Nabídka práce

PRÁVĚ HLEDÁME
PRODEJNÍ SPECIALISTA KOLOVNA OSTRAVA:

Jaký/á bys měl/a být?
– Mít pozitivní vztah ke sportu - cyklistika a lyže všeho druhu výhodou.
– Zajímat se o novinky ze světa cyklistiky a lyžování.
– Chtít být součástí komunity Kolovna - aktivně vytváříme komunitu zapálených sportovců, skrze společné pravidelné akce – cyklistické vyjížďky, kempy, testovací dny, přednášky a další.
– Mít chuť podílet se na budování lovebrandu Kolovna.
– Zodpovědný/á a otevřený/á novým výzvám v rychle se vyvíjejícím prostředí.

Co ti pomůže, aby tě práce v Kolovně bavila?
– Měla by tě bavit práce s lidmi, komunikovat se zákazníky a být jim ochotný/á poradit, tak aby pro našeho zákazníky byla návštěva Kolovna prodejny zároveň zážitkem.
– Oceníme proaktivní přístup, ochotu na sobě pracovat a posouvat se.
– Týmový duch je pro nás na prvním místě. Žijeme aktivním životním stylem a máme pozitivní vztah ke sportu, především k cyklistice a lyžování.
– Zájem podílet se na organizovaných akcí Kolovna.

Co bude náplní tvé práce?
– Budeš pracovat s produkty vybraných kvalitních značek na trhu cyklistiky, lyžování a sportovního oblečení.
– Každodenní náplní tvé práce bude především poskytování servisu našim zákazníkům, což ti půjde samo, pokud tě práce s lidmi baví.
– Náplní tvé práce bude také péče o vzhled prodejny a vystavené produkty.
– Nemine tě u nás ani drobná administrativa, nicméně práce s lidmi a produktem bude převládat.
– Budeš se podílet na budování značky Kolovna.
– Budeš součástí 9členného prodejního týmu, zároveň ale přijdeš do kontaktu i s kolegy z jiných odděleních a s vedením firmy.

Benefity
– Rychle rosteme, máš možnost vyrůst s námi. Hranice pracovní role si u nás určuješ ty sám/a, u nás máš možnost se rozvíjet a posouvat se.
– Jsme sami sobě ambasadory, budeš mít možnost testovat kola a využívat výrazných slev na všechny produkty a služby Kolovny – půjčovna, servis, penzion a apartmány.
– Jednou za 14 dní můžeš v rámci pracovní doby vyrazit na 2 hodiny na kolo.
– Multisport karta
– Jedinečná vnitrofiremní komunikace a atmosféra.

Kde a kdy:
– Kolovna - prodejna Avion Shopping park, Rudná 3186/ 73, 700 30 Ostrava - jih
– Hlavní pracovní poměr
– Nástup 01. 04. 2024

Pokud máš pocit, že hledáme právě tebe, tak nám zašli svůj životopis na adresu martin.michalec@kolovna.com a my se ti ozveme!

BRIGÁDNÍK KOLOVNA PENZION HYNČICE POD SUŠINOU:

Pracovní náplň:
– Zastoupení a výpomoc provozní činnosti penzionu
– Komunikace s hosty
– Obsluha hostů
– Úklid

Koho hledáme?
– Zodpovědného, spolehlivého a akčního parťáka
– Očekáváme příjemné a pozitivní vystupování
– Komunikativního a empatického nadšence s kladným vztahem k horám a provozu ubytování na horách

Co vám nabízíme:
– Dohoda o provedené práci
– Motivační finanční ohodnocení dohodou
– Ubytování a stravování zajistíme

Kde a kdy?
– Kolovna penzion
– Hynčice pod Sušinou 16, 788 32, Staré Město pod Sněžníkem
– Nástup ihned

Pokud máš pocit, že hledáme právě tebe, tak nám zašli svůj životopis na adresu veronika.mokrosova@kolovna.com a my se ti určitě ozveme.

OBECNÁ PRACOVNÍ NABÍDKA:

Hledáš změnu?

Chceš vyzkoušet něco nového?

Máš rád/a výzvy?

V TOM PŘÍPADĚ HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Kolovna není firma jako každá jiná.

Chceme dělat věci netradičně a jsme otevřeni čemukoliv, co nás posune dál. Rosteme a stavíme celý náš koncept krok za krokem.

Pokud tě náš příběh oslovil, tak se nám neváhej ozvat na adresu: veronika.mokrosova@kolovna.com a nezapomeň přidat svůj životopis a motivační dopis s tím, ve které oblasti u nás vidíš své uplatnění.

Určitě se Ti ozveme Tým Kolovna

Splátková kalkulačka ESSOX